Izera - design

Design

Stworzyliśmy modele dwóch pojazdów z segmentu C – typu SUV i hatchback.
Auta cechują się uniwersalnością, praktycznością, przestronnością, wyróżniają – elegancką sylwetką. Zadbaliśmy też o detale. Nadają one samochodom niepowtarzalny i niezależny charakter.

SUV

Pięciodrzwiowy sportowy samochód użytkowy cechuje się silną sylwetką, która jednocześnie łączy w sobie takie cechy, jak lekkość, elegancja i nowoczesność.

To auto o harmonijnych proporcjach, wyrazistym charakterze, które umożliwia komfortową oraz bezpieczną podróż po mieście, jak i w dłuższych trasach.

Izera - design
Izera - design - SUV
Izera - design - suv
Izera - design - suv
Izera - design - suv

Hatchback

Auto złożone z gładkich, a jednocześnie wysoce złożonych powierzchni, które nadają mu zmysłowy oraz nowoczesny wygląd.

Pięciodrzwiowy samochód posiada atrakcyjną i zgrabną sylwetkę oraz idealne proporcje. Uwagę zwraca elegancka i dynamiczna linia nadwozia, świadcząca o niepowtarzalnym charakterze auta.

Izera - design
Izera - design - Hatchback
Izera - design - Hatchback
Izera - design - Hatchback
Izera - design - Hatchback

Z wyjątkową
dbałością
o szczegóły

Dbałość o detale to główny wyróżnik samochodów polskiej marki Izera. Gdy przyglądamy się nadwoziu uwagę przykuwają wyraziste przetłoczenia nadkoli, nadające samochodom siły i mocy. Zostały one złagodzone minimalnym wykorzystaniem ostrych krawędzi i delikatnymi przejściami nadając ostatecznie bryle kojącą elegancję i dojrzały charakter. Innowacyjność formy została podkreślona proporcjami, którymi charakteryzują się dobrze zaprojektowane auta elektryczne – krótkim zwisem przednim oraz dużym rozstawem, co z kolei dodaje sylwetce dynamizmu.

Izera - design

Przestronność i wygoda

Izera jest marką rodzinną. Uwypukliliśmy tę cechę poprzez package i styling wnętrza aut.

Uwagę zwraca przede wszystkim ich przestronność. Taki efekt został osiągnięty dzięki dużemu rozstawowi osi i przestrzeni pasażerskiej umiejscowionej blisko przedniej osi pojazdu . To wyraźnie odróżnia samochody marki Izera od wielu innych, szczególnie napędzanych silnikami spalinowymi pojazdów zaliczanych do segmentu aut klasy kompakt. Dzięki takiemu zabiegowi wygospodarowaliśmy dodatkową wzdłużną przestrzeń, która wydatnie podnosi zarówno komfort kierowcy, jak i pasażerów drugiego rzędu siedzeń. Zoptymalizowany zwis tylny zapewnia konkurencyjną pojemność bagażnika we wszystkich trzech wariantach nadwozia.

Komfort w każdym calu

Komfort kierowcy i pasażerów jest dla nas priorytetem. Przejawia się on nie tylko przestronnością i ergonomią czy rodzajem i nastawami zawieszenia, ale też szeregiem rozwiązań, jakie użytkownicy naszych samochodów znajdą na ich pokładzie.

Zdajemy sobie sprawę z oczekiwań klientów stawianych nowoczesnym samochodom, dlatego zadbaliśmy o to, aby architektura naszych produktów pozwalała na czerpanie prawdziwej przyjemności z jazdy w bardzo wielu aspektach – od dbałości o komfort termiczny i akustyczny , po bardzo rozbudowane menu z szeregiem wpływających na komfort kierowcy i pasażera rozwiązań oraz z szerokim wachlarzem możliwości personalizacji.

Izera - podgrzewana kierownica
Multifunkcyjna i podgrzewana kierownica z programowalnymi przyciskami
Izera - tryb rekuperacji energii
Regulowany tryb rekuperacji energii
Izera - dwa ekrany dotykowe
Dwa ekrany, w tym centralny – dotykowy, umiejscowione na desce rozdzielczej
Izera - personalizowane wskaźniki
Wirtualne wskaźniki z możliwością personalizacji
Izera - Automatyczna dwustrefowa klimatyzacja
Automatyczna dwustrefowa klimatyzacja