Izera - technologia

Technologia

Zadbaliśmy o to, żeby samochody polskiej marki Izera spełniały wysokie standardy techniczne.
Nowoczesna architektura elektroniczna i bazujące na niej zaawansowane systemy zapewniają użytkownikom wysoki komfort i bezpieczeństwo.

Architektura SEA

 

Opracowana w globalnych centrach badawczo-rozwojowych w Europie i Chinach przez Geely Holding technologia SEA jest specjalnie zaprojektowaną architekturą, dedykowaną dla pojazdów elektrycznych. Jest ona wysoce skalowalna – dostępna zarówno dla małych pojazdów segmentu A, jak i segmentu E oraz dużych pojazdów dostawczych. Zapewnia także dostosowanie rozstawu osi w zakresie od 1800 mm do 3300 mm, w zależności od wymagań.

Mniej niż w 7 sekund
do setki

Cechą charakterystyczną samochodów marki Izera jest niezwykła dynamika jazdy. Wynika z natychmiastowej dostępności maksymalnego momentu obrotowego silnika. Zapewnia to kierowcom bardzo duży komfort jazdy.

Auta polskiej marki Izera osiągną przyspieszenie od 0 do 100 km/h w niecałe 7 sekund!

Izera - poniżej 8 sekund do setki
Izera - technologia

Ponad 400 km
na jednym
ładowaniu

Zdecydowaliśmy się zastosować baterie litowo-jonowe nowej generacji – dostępne w dwóch pojemnościach. Dzięki temu z większą baterią będziemy mogli przejechać na jednym ładowaniu ok 440 km (mierzonych zgodnie z procedurą WLTP). Auta polskiej marki Izera są przystosowane zarówno do domowych ładowarek AC typu „wallbox”, jak i do szybkiego ładowania na stacjach ładowania DC. Aplikacja, którą można zainstalować w telefonie lub innym urządzeniu mobilnym, umożliwi zdalne uruchomienie klimatyzacji. Dodatkowo bez problemu ustawimy wybrany czas i optymalizowany kosztowo cykl ładowania.

Izera - do 400 km na jednym ładowaniu

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Dlatego też Polski samochód elektryczny Izera jest wyposażony w spełniającą wysokie standardy, rozbudowaną architekturę elektroniczną odpowiedzialną za wspomaganie kierowcy w zakresie bezpieczeństwa związanego z ruchem pojazdu (ADAS), odpowiadającą wysokim standardom w tym segmencie aut.

Izera - ostrzeganie przed zderzeniem

FCW i AEB

System ostrzegania
przed zderzeniem oraz
system autonomicznego
hamowania awaryjnego

Izera - wykrywanie martwego pola

BSW

System wykrywania
martwego pola

Izera - rozpoznawanie znaków drogowych

TSR

System rozpoznawania
znaków drogowych

Izera - bezpieczeństwo jest najważniejsze